Закон про чергування

Стаття 1. Черговий по школі – учень, що сприяє дотриманню законів школи, норм високої побутової культури учнями, викладачами, працівниками школи.

Черговий – відповідальна особа, вимоги чергового визначаються законами школи та є обов’язковими для всіх учнів, викладачів, працівників школи.

Стаття 2. Обов’язки чергових по школі:

1. Для підтримки дисципліни і порядку в школі призначається черговий клас, який чергує протягом тижня. Чергування розпочинається лінійкою.

Черговий клас приходить на чергування за 15 хвилин до початку уроків. Кожного дня староста чергового класу призначає 9 чергових ( по 3 на кожний пост ).

Двоє чергових постійно на перерві знаходяться біля входу до школи і запрошують вчителів, учнів у разі необхідності. Якщо до школи приходять гості, черговий допомагає їм вирішити їх питання. Якщо відвідувачі школи порушують правила, черговий просить їх залишити приміщення школи. Черговий поводиться ввічливо і тактовно.

2. Чергові учні обов’язково повинні мати бейжики і чергувати на визначених постах.

3. Чергові стежать за порядком і дисципліною учнів школи, вимагають дотримання правил поведінки та правил внутрішнього розпорядку, техніки безпеки.

4. У разі необхідності у випадку порушення законів школи черговий робить зауваження і домагається виконання порушниками його вимог. У випадку серйозного порушення або невиконання учнем, викладачем, працівником школи його вимог, черговий до журналу чергового вносить ім’я порушника і повідомляє службі дисципліни і порядку його ім’я.

5. Старший черговий контролює, відвідування учнями школи, відповідає за чистоту у приміщеннях, перевіряє санітарний стан в класах, здає школу наприкінці навчального дня черговому вчителю. Наприкінці тижня підбиваються підсумки і відзначаються недоліки. В п’ятницю, після уроків, губернатор класу і класний керівник інформують заступника директора школи з виховної роботи про результати чергування. Щопонеділка проводиться загально шкільна лінійка, де підбиваються підсумки чергування класу та розглядаються організаційні питання.

6. Після закінчення чергування черговий клас випускає газету «Черговий»

Стаття 3. Обов’язки чергових по класу

Чергові повинні приходити до школи за 15 хвилин до початку уроку.

Чергові зобов’язані:

  • доповідати класному керівнику про стан справ у класі, відмічати відсутніх у класі;
  • стежити за збереженням шкільного майна;
  • оберігати квіти, поливати їх;
  • допомагати вчителю на уроці.

Після закінчення уроків проводити якісне прибирання класної кімнати.

Кiлькiсть переглядiв: 511

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.