Сурми Звитяги 2014

7 листопада 2014 року у Львові в міському Палаці культури ім. Гната Хоткевича відбувся II Всеукраїнський тур П`ятнадцятого дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми Звитяги» Цього року участь прийняло 260 колективів та індивідуальних виконавців. Вони представляли 13 областей України та м.Киів. Учасники представили 235 концертних номерів та 316 художних робіт. Талановита молодь показувала свої вміння, а також оцінювалась членом журі. До складу журі були запрошені В. Комінський,М. Скорик, А.Тараканова та інші. Об`єктивним голосуванням було визначено переможців II туру, яких було запрошено на заключний гала-концерт. Меденицька школа також відрекомендувала себе у цьому конкурсі. Учениця десятого класу Стадник Ірина стала переможцем в номінації «Авторська пісня». На заключному гала-концерті 12 грудня 2014 р. на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулося вручення призів і дипломів лауреатам. Стадник Ірина на чолі зі своїм керівником Собків Валентиною Гнатівною отримала медаль та диплом лауреата II ступеня. Після вручення відбувся концерт,на якому переможці показували свої таланти.

Фестиваль заохочує молодь до плекання мистецької спадщини січових стрільців, вояків УГА, революційного підпілля ОУН та УПА, а також до творіння сучасного українського патріотичного мистецтва.

Фестиваль «Сурми Звитяги» має на меті широко пропагувати серед дітей кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в XX ст. , вивчати пісенну спадщину, а також сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на граніті та Помаранчевому Євромайдані та Революції Гідності.

/Files/images/hudojnya_samodyalnst/1.jpg

/Files/images/hudojnya_samodyalnst/2.jpg

/Files/images/hudojnya_samodyalnst/3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 168

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.