Шешори

Шешори — мальовниче гуцульське село, розташоване в Карпатах. Тягнеться на кілька кілометрів вздовж річки Пістиньки. Відстань до Косова 12 км, до залізничної станції Коломия — 30 км./Files/images/ekskurs/123 002.jpg

Кутки: Вуглєрка,Грабівка, Демні, Заворіттє, Заріччє Велике, Заріччє Мале, Межиброди, Осередок,Самбір, Царина,Якобівка.

Навколишні гори: хребет Брусний (960 м), Кормитура (916 м), Грунь (790 м),Росохата (791 м) (вид з гори), Пасічний (695 м), Радул (690 м), Млаки (687 м),Кінь (вид з Полонини на горі Росохата)(тягнеться вздовж села на південному сході). В урочищі Лебедин в улоговині розміщене озеро природного походження, яке називають Лебединим, в якому ще не відома глибина дна, і в якого дуже цікава легенда, пов'язана з селом Шешори.

Шешорські гори вкриті лісами з буку, смереки, ялиці, грабу та інших порід (у тому числі, в невеликих кількостях, модрина). На схилах гір поширеною є чорниця, ожина та малина.


Садиба Святого Миколая у с. Пістинь.

5 років тому в Косові було презентовано масштабний туристичний проект «Садиба святого Миколая» . Передбачалося, що на площі більше 300 га зведуть майстерні ремесел, відпочинкові бази, колію та багато чого іншого. Платинова Буковина відвідала те місце, де сподівались на щось неординарне. Вузька польова дорога веде угору, відкривається поляна з будинком та казковими героями з дерева перед ним. Будиночок комплексу «Маєток Святого Миколая» зроблений з дерева в оригінальному гуцульському стилі. У будинку є велика кімната самого Святого Миколая, його спальня та приймальня. Також у будиночку є музей новорічної іграшки та листи від малюків. Бо діти з усієї України знають, що Миколай живе на Косівщині. 19 грудня в Пістині збирається маса народу, а діти пам'ятають, що без дарунка не залишаться. Зупинитися у селі Пістинь ви завжди зможете усадибі Підкова. Пістинь.

/Files/images/ekskurs/123 003.jpg

/Files/images/ekskurs/123 004.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 483

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.