В Меденицькій СЗШ І-ІІІ ст. з 03.04 по 13.04 2017р. була проведена декада іноземних мов, з метою підвищення інтересу та мотивації до вивчення англійської та німецької мови, формування комунікативних та соціокультурних компетентностей учнів, розширення світогляду та ерудиції учнів, розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків, виховання любові та шанування людей країни, мова якої вивчається.

Протягом декади вчителі англійської та німецької мови провели серію цікавих заходів та уроків різнопланової тематики.

03.04.17 – Відкриття декади іноземних мов. Учні 9-х класів урочисто розпочали декаду, на якій зачитали указ королеви про обов’язкове спілкування іноземними мовами під час декади (вчителі Добромільська О.І. та Бегар М.Я. )

04.04.17 – Політінформація для учнів середньої школи на тему «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина» (вчителі Добромільська О.І. та Бегар М.Я. )

04.04.17 – Проведений нестандартний урок німецької мови у 7-А класі на тему «Пасха в Німеччині». Учитель вміло використала інтерактивну дошку та інноваційно-комунікативні технології, а учні продемонстрували набуті навички в мовленні, читанні, аудіюванні, письмі, а також визначили свої здібності і таланти(вчитель Павлишин Н.А.)

05.04.17 – Веселі перерви для учнів початкової школи. В актовому залі школи були проведені різноманітні ігри, вивчалися невеликі речівки, чанти, пісні. Вчитель використовувала відео та аудіо матеріали, які демонструвала за допомогою проектора (вчитель Дем’новська Б.Я.)

06.04.17 – На другому поверсі школи була оформлена виставка творчих робіт учнів, присвячених святкуванню Великодня на тему «Дорога до Бога».

07.04.17 – Між учнями 7-А та 7-Б класів проведено Брейн-ринг на тему «The Smartest» (вчитель Кушнір І.М.)

10.04.17 – Учні 8-А класу інсценізували казку «Попелюшка на сучасний лад» , де проявили свої акторські здібності та знання англійської мови. (вчитель Раделицька М.Ю.)

11.04.17 – Проведений виховний захід на тему «Святкування Пасхи в Німеччині. Звичаї та традиції». Учні 5-Б та 7-Б класів за допомогою пісень, танців та традиційних ігор вдало передали дух німецьких традицій. (вчитель Шулак І.О.)

12.04.17 – Проведений виховний захід на тему «Holy Week». Учні 4-А,7-А, 8-Б та 9-Б класів продемонстрували свій талант та творчі здібності у декламуванні віршів, виконанні пісень та, у поєднанні з історичними фактами, вдалій передачі настрою останнього тижня життя Ісуса. (вчитель Куца С.Є.)

Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.