Декада точних наук у Меденицькій СЗШ

З 13.02 по 23.02 в Меденицькій СЗШ І-ІІІ ст. цікаво й захоплююче пройшла декада точних наук. Щоденні заходи мали розвивальний, виховний та пізнавальний характер. Декада проходила під девізом «Не просто слухати, а чути. Не просто дивитися, а бачити. Не просто відповідати, а міркувати. Дружно і плідно працювати».

Розпочалася декада з лінійки, на якій учні були ознайомлені з планом заходів. Діти із задоволенням брали участь у заходах. Для учнів 5-6 класів був проведений «Інтелектуальний марафон». Діти із задоволенням розв’язували задачі, відповідали на питання. Переможцями стали учні 5-А і 6-А класів, а в індивідуальному заліку – учень 5-А класу Липин Віталій та учениця 6-А класу Харко Яна. Протягом декади учні переглянули презентації “Історія виникнення комп’ютера“ , “Історія створення пошукової системи Google“


Учні 10-го класу провели урок-конференцію «Внесок українських вчених в розвиток космонавтики». Для учнів 5-11 класів був проведений виховний захід «Математика – цікава наука». Діти розвивали творчу фантазію, кмітливість, почуття любові до математики. Під час заходу глядачі мали можливість подивитися цікаві сценки, освідчитися в коханні мовою математики, пограти в цікаві ігри. Весело і захоплююче пройшов математичний КВН між учнями 8-А і 8-Б класів. Всі переможці були нагороджені призами.

Декада точних наук принесла дітям багато позитиву та веселий настрій.

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.