/Files/images/svyata/pochatkova_shkola/100_5138.jpg

Здається тільки вчора наші першачки прийшли свято Першого дзвоника, а вже – закінчують перший клас! За цей невеличкий проміжок часу наші діти вивчили всі літери, почали самостійно читати, рахувати та пізнавати світ.

І ось довгождана мить – «Свято прощання з Букварем». Перша книга – Буквар – дала початок та відкрила дорогу до Країни Знань. Скільки зусиль було прикладено, щоб подолати цю сходинку, тобто навчитися читати. І в цьому велика заслуга наших перших вчителів – Марії Євстахіївни Федисів та Галини Романівни Раделицької, які працюють в Меденицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. вже не один рік. Завдяки досвідченим педагогам наші діти стали серйознішими, стараннішими та уважнішими. А найголовніше – у них є бажання вчитися.

Коли наші діти вийшли на сцену, ми, батьки, не впізнали своїх дітей. Це були справжні актори, котрі перенесли нас у квіткову країну, де всі квіти починаються на кожну літеру алфавіту. Діти по черзі зібрали великий кошик квітів для Цариці Азбуки. Це була справжня квіткова абетка. До нашої уваги була представлена інсценізація казки «Колобок» на сучасний лад. Казкові герої зачарували всіх глядачів своєю грою. Діти співали веселих пісень, жартували. Чудова пісня про Букварик прозвучала у виконанні учениці Ліліани з ангельським голосочком.

Наші перші вчительки не тільки змогли знайти підхід до діток, а й чудово співпрацюють з батьками учнів та їх родинами. Про це свідчить красиво прибраний зал квітами до свята, дитячі костюми.

Свято пройшло на одному диханні - ніби побували в родинному колі.
Ми дуже вдячні нашим Марії Євстахіївні та Галині Романівні за таке тепле родинне свято, за материнське відношення до наших діток. Натхнення Вам, терпіння, успіхів у Вашій нелегкій праці.

Також дякуємо за навчання співу та чуйне відношення до наших дітей вчителю музики Марію Ярославівну. Вам уклін, шановні педагоги!!!


Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.