МЕДЕНИЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДПОЧИВАЮТЬ У МОВНОМУ ТАБОРІ

Цьогоріч учні не поспішають залишати стіни своїх шкіл, а із величезним захопленням та ентузіазмом відвідують літні мовні табори. Ініціатором цього масштабного загальнонаціонального проекту, спрямованого на підвищення рівня володіння іноземними мовами учнями шкіл, стало Міністерство освіти і науки України. Львівська область активно підтримала цю ідею, завдяки чому велика кількість школярів мають змогу розвивати свої знання та навички з англійської мови. Пропозиція про участь у конкурсі не була обнадійливою, але… перемога прийшла неочікувано. Ми – учасники табору «Go Global».

Створення літнього табору з іноземних мов «Go Global» мало на меті забезпечення якісного навчання дітей іноземним мовам. Табір покликаний спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, отриманих протягом навчального року. У таборі діти мали можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо).

Літній мовний табір проводився під час канікул, коли школярі потребують відпочинку. Саме тому основна мета мовного табору була зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти самостійній підготовці вдома.

Над проектом працювали всі вчителі англійської мови : Добромільська О.І. – начальник табірної зміни, Куца С.Є. – ініціатор участі у конкурсі, Демяновська Б.Я., Кушнір І.М., Раделицька М.Ю. – молоді та перспективні вчителі. Вчителі німецької мови всіляко допомагали у вирішенні організаційних питань. До роботи долучилася представник волонтерської організації з Угорщини Кінга Сабо.

Мета літнього мовного табору – це створення англомовного середовища та умов для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

Працюючи над реалізацією завдань літнього мовного табору вчителі англійської мови Меденицької школи намагалися:

- підвищити рівень володіння англійською мовою учнів школи;

- зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов, привернути увагу суспільства до цієї теми;

- допомагати школярам здобувати необхідні мовні навички та непомітно долати мовний бар’єр;

- удосконалювати усне мовлення дитини;

- поєднати навчання із захоплюючим відпочинком;

- розкрити таланти дітей;

- створити мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови;

- підвищити рівень мовної та мовленнєвої компетенцій дітей;

- допомогти дітям набути досвіду комунікативного спілкування та опановувати навички міжособистісної взаємодії та роботи в колективі.

У мовному таборі діти мали можливість спілкуватися англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах, конкурсах, тощо).

Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного, стиль навчання, де наголос робиться на практичній частині й знаннях, які можна застосувати пізніше й у інших сферах.

Вчителями іноземної мови Меденицької школи були заплановані різноманітні форми й методи роботи з дітьми: вікторини, квести, конкурси, рольові та лінгвістичні ігри, екскурсії англійською мовою та ін. Робота проводилася відповідно до плану за тематичними днями.

Режим роботи:

10.00-10.05 – Відкриття літнього табору, щоденна молитва та гімн.
10.05-10.30 – Мовна зарядка (ice-breakers, warm-ups).
10.30-11.30 – Комунікативна діяльність (спілкування, ігри, тематичні заходи).
11.30-12.00 – Перерва, ланч, релаксація.
12.00-13.30 – Робота над проектами, презентаціями, творчими доробками.
13.30-14.00 – Підсумки дня, планування.

У мовному таборі перебувало 50 дітей – це учні нашої школи. Вчителями англійської мови була складена програма роботи мовного табору на 21 день.


Урочисте відкриття обласної літньої школи з вивчення англійської мови відбулось 23 червня. Завдяки творчому тандему дітей та педагогів, які натхненно попрацювали над оформленням закладу, з перших кроків у таборі кожен відвідувач поринає в англомовну атмосферу.

Звертаючись до учнів школи, начальник табору Добромільська О.І. зазначила, що унікальність цього проекту полягає у тому, що вона об’єднала у дружньому колі найталановитіших дітей школи. Протягом 21 дня у літній школі на юних відпочивальників чекає насичена і цікава навчально-розважальна програма. Окрім щоденної практики англійської мови, опанування азів розмовної лексики в англомовному середовищі, проектної роботи на школярів чекають цікаві інтелектуальні ігри, творчі конкурси, майстер-класи, спортивні змагання. Учасники літньої школи також матимуть змогу взяти участь у численних цікавих культурно-мистецьких заходах та пізнавальних екскурсіях мальовничими куточками рідної Львівщини.

Діти ретельно підготувались до урочистого старту . Юні мовознавці підготували творчі виступи, в яких ще раз наголошували на важливості вивчення англійської як домінуючої мови міжнародного спілкування і дипломатії, бізнесу і науки, культури і туризму.

Феєричним і хвилюючим було закриття табірної зміни: обмін враженнями, думками, пісні та веселі історії англійською мовою, сльози радості та, водночас, смутку через розлуку з волонтером. Кінгою. На завершення учні обмінялися пам’ятними подарунками та висловили щиру подяку вчителям іноземних мов за організацію табірної зміни. Важко прийшлося організаторам, адже всю відповідальність за проведення цього заходу вони поклали на свої плечі, щораз повторюючи: « Важко у навчанні, легко у бою». Вони досягли своєї мети : Робили усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість , адже це святий обов'язок кожного з нас.

Галерея "Англомовний табір 2016"

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.