Правила для учнів

Учні 5-9 класів зобов'язані:

1. Наполегливо оволодівати знаннями, навчальними вміннями та навичками готувати себе до вибору шляху завершення середньої освіти.

2. Сумлінно трудитися для загального блага. Брати участь у продуктивній праці і самообслуговуванні. Обрати майбутню професію. Суворо дотримуватись правил техніки безпеки.

3. Брати активну участь у громадському житті школи, класу, в роботі учнівського самоврядування. Вчитися поєднувати особисті інтересу з інтересами колективу.

4. Охороняти рідну природу, берегти і примножувати народне добро.

5. Правильно організовувати навчання, працю, відпочинок, цінувати свій і чужий час, займатися в гуртках за інтересами.

6. Систематично займатися фізкультурою і спортом.

7. Поважати батьків, старших членів сім'ї. Брати участь у домашніх справах. Учитися веденню домашнього господарства. Піклуватися про літніх і хворих людей, про молодших.

8. Бути скромними, дисциплінованими, ввічливими. Виконувати вимоги педагогів, рішення органів учнівського самоврядування. Дотримуватися скромності і охайності в одязі. Вшколі носити одяг установленої форми.

9. Знати і виконувати правила дорожнього руху, пожежної безпеки і поведінки на воді.

Учні 10-11 класів зобов'язані:

1. Наполегливо і творчо оволодівати основами наукі навичками самоосвіти. Застосовувати одержані знання в житті.

2. Брати участь у суспільно-кориснійпродуктивній праці. Оволодівати обраною професією.Строго додержувавтися дисципліни праці, правил техніки безпеки.

3. Брати активну участь у громадському житті, в діяльності учнівського самоврядування. Берегти і примножувати кращі традиції школи, колективу. Допомагати вчителям в організації позаурочної діяльності молодших школярів.

4. Турбуватись про збереження і збагачення народного добробуту.

5.Раціонально організовувати навчання, працю, громадську роботу, дозвілля. Оволодівати надбаннями культури, мистецтва, всебічно розвивати свої здібності.

6. Займатися фізкультурою і спортом, загартовуватися. Готувати себе до захисту Вітчизни.

7. Поважати батьків, піклуватися про членів сім'ї, допомагати в організації побуту і господарства. Бути уважними і запобіглими до оточуючих людей.

8. Стежити за своїм зовнішнім виглядом, просто, скромно, проявляти гарний стиль в одязі. У школі носити одяг установленої форми.

9. Знати і виконувати правила дорожнього руху, пожежної безпеки і поведінки на воді, вимагати їх виконання від оточуючих. Вміло надавати першу медичну допомогу.

Кiлькiсть переглядiв: 364

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.