Акція "Миколай-Чудотворець"

Час робити добро.

День святого Миколая завжди пов'язаний з вірою у дива, добротою і душевним теплом. Тому дуже важливо намагатися поділитися частинкою свого тепла з тими, хто його потребує. Святого Миколая чекає кожен із нас, особливо вихованці дитячих будинків, шкіл-інтернатів та сиротинців. Вони вірять, що здійсняться їхні маленькі бажання.

У своїх листах до Чудотворця діти здійснити їхні маленькі бажання. Цим дітям украй необхідні теплий одяг, взуття, білизна, книжки, розвивальні ігри, солодощі та забавки. Усі ми добре пам’ятаємо, як у дитинстві з нетерпінням чекали ночі з 18 на 19 грудня, коли в кожну домівку приходить Святий Миколай. Але, на жаль, не всі діти щороку отримують подарунки від Чудотворця.

І аби не розчарувати дітей у цьому, станьти помічниками Святого Миколая стали учні Меденицької СЗШ. Напередодні свята Миколая саме вони проявили ініціативу бути гостями сиротинця «Оранта», що в місті Дрогобич. Їдуть діти до вихованців з подарунками та гостинцями.

Цього року Учнівська Рада школи організувала акцію по збору макулатури, щоб за вилучені кошти придбати подарунки для дітей. 16 грудня ми відвідали сиротинець , де познайомились із дітками дошкільного віку. Правда, в цій будівлі живуть і опікуються діти і старші, віку від 7 до 14 років. З ними ми, на жаль, не побачились,адже вони були на заняттях у школі. Дітки отримали від учнів нашої школи рушнички особисті, а також велику кількість іграшок. Іграшки зібрали всі учні школи. Малеча з цікавістю розбирала мішок з подарунками. Хоча вік діточок від 2 до 7 років, проте вони дуже цікаві та допитливі, от лиш шкода, що дитинство їхнє проходить не в теплих обіймах рідних мами і тата, а в ласці та опіці з боку вихователів. яким дай Боже здоров’я!

Дітки надзвичайні. Від зустрічі з ними ми отримали дуже позитивні враження. Між ними панує надзвичайна атмосфера. Дитячим радостям не було меж. Бажаємо їм тільки всього найкращого. Нехай їх Бог оберігає!

Не будьмо байдужими! Час братися за добрі справи!

Плануємо цей інтернат відвідувати частіше, адже як стверджують представники адміністрації: « Будь-яка допомога - важлива».


Галерея "Благодійна допомога сиротинцю "Оранта""


Лист воїну АТО

/Files/images/svyata/akts/qY20hZBrovw.jpg

/Files/images/svyata/akts/JorXQcnFC8o.jpg

/Files/images/svyata/akts/TAsTJvaHZ3A.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 174

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.