Освячення фігури Матері Божої

21 вересня 2015 року відбулося освячення фігури Матері Божої у приміщенні Меденицької СЗШ І-ІІІ ст.

Чин освячення фігури здійснили настоятелі місцевих храмів отець Мирослав Яремкович та отець Анатолій Чунис.

Звертаючись до присутніх, отець Мирослав щиро подякував ініціаторам та жертводавцям, які спорудили фігуру Пресвятої Богородиці, а отець Анатолій щиро привітав усіх з Різдвом Пресвятої Богородиці і хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх воїнів, які загинули на сході нашої країни. Святі отці наголосили учням школи на тому, що це молитовне місце тепер буде нагадувати всім нам про повсякчасну присутність Бога на землі.

В урочистій події взяли участь дирекція Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., педагогічний колектив, учні школи, батьки, а також церковний хор місцевого храму Успення Пересвятої Богородиці і шкільний хор під керівництвом учителя музики Собків В.Г.

Після освячення усі присутні спільно звернулися до Богородиці, молячись за здоров’я усіх меденичан та просили у Матері Божої миру, взаєморозуміння, добра та спокою в Україні.

Директор школи Лешко Л.С. щиро подякував отцеві Мирославу та отцеві Анатолію за освячення фігури. А також висловив щиру подяку випускникам школи за гарний подарунок. Любомир Степанович побажав усім миру, щастя, злагоди і наголосив на тому, щоби інтелектуальне виховання учнів завжди йшло в парі з релігійно-моральним вихованням.

вчитель української мови та літератури

Меденицької СЗШ І-ІІІст..

Равриш І.І.


Галерея "Освячення фігури Матері Божої"

Кiлькiсть переглядiв: 169

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.